Перейти до контенту

Нагорода для «Українсько-Єврейської Зустрічі» (UJE)

На ресурсі, який було відзначено, описуються історії українців та євреїв до 1914 року. Які століттями жили як сусіди, створюючи і взаємозбагачуючи свої культури, та формуючи свої ідентичності.

«Українсько-Єврейська Зустріч» (UJE) – переможець 8-го конкурсу Web Excellence Awards в категорії «вебсайт/історія», тобто в списку «найкращих із найкращих» у сфері вебдизайну й веброзробки за 2022 рік.

З понад 1200 робіт з 39 країн світу, зокрема зі США, Австралії, Канади, Італії, Великобританії, Словенії, Швейцарії, Індії, Ірландії та Німеччини, фахівці обрали «Хронологію Українсько-Єврейської Зустрічі». Переможців конкурсу визначили лідери маркетингу, рекламодавці, фахівці з комунікацій та вебексперти на основі оцінювання інноваційності, креативності, реалізації та впливу проєктів.

Хронологія UJE — це ресурс з доступною, правдивою та виваженою інформацією про історію українсько-єврейських взаємин. Що дуже актуально в цей непростий час, коли стосунки між двома народами є надзвичайно важливими.

На ресурсі, який було відзначено, описуються історії українців та євреїв до 1914 року. Які століттями жили як сусіди, створюючи і взаємозбагачуючи свої культури, та формуючи свої ідентичності. Інтегрований наратив про ці два народи, як спосіб побачити історичний досвід у всій його складності, буде корисним для всіх, хто цікавиться минулим.

Історії згруповані в 6 розділах – за ключовими державними формаціями на території сучасної України від найдавніших часів до 1914 року.

Інформаційну сторінку про нагороду UJE можна переглянути тут.

Новину на сайті «Українсько-Єврейської Зустрічі» - тут.

Власне сайт-переможець тут. Охоче рекомендуємо.

Останні новини