Перейти до контенту

IQ.NET.UA

Аналітична рубрика IQ після багатьох років з часу її існування «виросла» для самостійного плавання

Успішні проекти – масштабуються, часто народжуються в рамках одних проектів і виростають до самостійних успішних історій. Так сталося і з одним із розділів сайту ZAXID.NET – аналітична рубрика IQ після багатьох років з часу її існування «виросла» для самостійного плавання. За цей час вдалося згуртувати унікальний авторський колектив, опублікувати тисячі статей з аналізом актуальних політичних процесів, суспільних тенденцій і навіть прогнозами на майбутнє, які можуть бути предметом гордощів для будь-якого поважного видання. Наші тексти перекладалися англійською, німецькою, польською та багатьма іншими мовами й публікувалися у престижних світових виданнях. Наші автори часто ставали коментаторами подій для найвідоміших світових медіа. Без зайвої скромності можемо сказати, що багатий архів наших публікацій і до цього часу служить важливим інформаційним джерелом для багатьох поважних аналітичних центрів, а його матеріали включаються до навчальних програм університетів та цитуються в наукових працях дослідників, які займаються вивченням України.

Наші політичні оглядачі постійно уважно стежили за революційними подіями в Україні та намагалися розібратися в хитросплетіннях міжнародної політики. Занурювалися в глибини внутрішньополітичних розкладів та буквально препарували кланово-олігархічну систему. Ліберально-демократичний профіль рубрики дозволяв рівно-віддалено характеризувати вади та перспективи політики памʼяті та історичної політики. Показував, чим може загрожувати суспільству інструменталізація історії. На конкретних прикладах показував, як російська пропаганда, інструменталізуючи історію, задовго до війни, готувала широкомасштабний план нападу для знищення України. Відповідальний підхід редакції до висвітлення складних питань українсько-польської історії дозволив зберегти місток і не розсварити наші народи. Важливість чого показала війна Росії проти України і неоціненна допомога Польщі у так важкий час.

Нова аналітична платформа IQ не тільки продовжить традиції ZAXID.NET, але й буде створювати свій унікальний аналітичний контент. Намагатиметься стати інтелектуальною платформою інтермедіальної комунікації з новими авторами, аналітичними та інтелектуальними центрами. Ми будемо пропонувати оригінальні аналітичні статті в рубриці «Тексти». Швидко реагуватимемо на найважливіші події в Україні і світі своїми відрефлексованими поясненнями в рубриці «Ситуація». Тому сподіваємося, що ця рубрика досить швидко стане надійним джерелом перевіреної інформації в бурхливих інформаційних потоках, які щохвилинно обрушуються на наші голови. Так само наш невеликий колектив береться за пошук унікальних текстів, опублікованих в інших виданнях. Ми будемо публікувати, як окремі статті, так і свого роду дайджести ідей і думок.

На окрему увагу заслуговує наша рубрика «Спецпроекти». Це те, що робить нас відкритими до співпраці з різного роду аналітичними та інтелектуальними центрами, дослідницькими програмами і проектами, а також з партнерськими виданнями в Україні і закордоном.

Отже, ми виросли і стали IQ.net.ua та плануємо перетворитися на надійний інформаційний майданчик, якість якого перевірена часом. І ми не прощаємося із ZAXID.NET - постійні читачі зможуть і надалі читати частину наших матеріалів на цьому сайті. Тож ми не прощаємося, а кажемо «до побачення»!

На останок хочеться щиро подякувати виданню ZAXID.NET за чудові умови праці впродовж багатьох років співпраці, за неймовірні можливості й повну інтелектуальну свободу.

Оригінальна публікація https://zaxid.net/iqnetua_n1551352

Останні новини