Перейти до контенту

Про маневри росіян в Білорусі

ВАЖЛИВО: Станом на 25 грудня 2022 рік, 21:08 на території Білорусі немає сил та засобів, які могли б атакувати Україну.

Яка причина перекидання техніки росіянами на території Білорусі?

ІПСО. Росія проводить практично ідеальну інформаційну компанію щодо наступу з території Білорусі та вступу білоруської армії у війну (сухопутну операцію). Тому такі маневри слугують для підсилення фейкових повідомлень про наступ в якусь конкретну ніч та «підтвердження» слів різного роду експертів про «слабкий захист українського кордону» або швидкий вихід на Ковель, або Луцьк чи навіть Львів.

РОЗВІДКА. Треба сказати, що таким чином росіяни проводять розвідку. Будь-яке пересування техніки ворога в бік кордонів України не залишиться поза пильною увагою  Сил оборони. Саме реакцію, переміщення, кількість наших  сил та засобів  намагаються розвідати окупанти.

ТРЕНУВАННЯ. Логістика, а точніше її відсутність, стала однією з причин поразки росіян у лютому-квітні. Нормальна організація постачання, перекидання підкріплення, швидка реакція на зміни на фронті, створення більшої кількості баз – це завдання, які намагаються вирішити росіяни. Маневри можуть дозволити прорахувати – де, як і що краще зробити.

ВНУТРІШНІ ПРОБЛЕМИ. Якщо людей довго тримати на обмеженій території без активної роботи, то починають з’являтись проблеми. А якщо ці люди ще й російські мобілізовані, то проблеми можуть стати неподоланними. Тому війська повинні рухатися. Такі маневри знімають напругу серед мобілізованих та дозволяють більше контролювати підлеглих.

Останні новини