Перейти до контенту

Діти і «майбутнє» Росії

Чому існує російський державний кіднепінг

Нещодавно «дитячий» «омбудсмен» РФ Львова-Бєлова, як відомо, розповідала про свій досвід «виховання» викраденої в Україні дитини. Мовляв, «всиновлений» хлопчик погрожує іншим дітям словами «З’їм москалика». Що викликало в Україні, м’яко кажучи, дивну реакцію. В стилі «о, наш пацан, буде їсти москалів».

Хоча сміятися тут нема з чого. Навіть тимчасово відклавши набік весь жах викрадення дітей і міркуючи строго про інформаційну складову питання.

По-перше, чиновник з країни викрадачів унітазів продовжує поводитися так, ніби вони - білі колонізатори, і рятують маленьких аборигенів від канібалізму.

По-друге, в Росії кристалізується ідеологія, яка дозволить цим виродкам грати дійсно «в довгу». Після того, як «визволити» народ від «хунти» не вдалося, вони вирішили «визволити» дітей від батьків. А це може тривати десятиліттями і поколіннями.

Якою б архаїчною не була модель, що її пропонує Росія, для її втілення потрібна молодь. Бабками із «загонів Путіна» майбутнього не побудуєш. Навіть якщо це майбутнє передбачає відродження минулого, біологія візьме своє.

І росіяни не придумали нічого кращого, ніж перейняти досвід набору яничарів. Або простого захоплення в рабство хлопчиків із сусідніх племен з подальшим «перевихованням». Під приводом їхнього «захисту» від впливу фашистів-содомітів, звісно.

А найгірше в цьому всьому те, що російський проект навіть в цій потворній формі залишається інклюзивним. Вони готові приймати всіх, треба лише прийняти правила їхньої зграї і поклонитися головному вожаку.

Тому людям, для яких спеціально прийняли рішення про примусову евакуацію з прифронтових районів, можна сказати лише одне. «Тікайте, ідіоти. Вони прийшли забрати ваших дітей.»

Останні новини