Перейти до контенту

Боротьба за владу в Росії

«Лінія Пригожина» - це продовження боротьби за владу в Росії.

Війна – це великі гроші. Саме гроші та особисте збагаченням є мотивацією для російських військових, командирів та тих, хто підтримує війну. Причому, теоретична війна (підготовка до неї) – це одні гроші. А бойові дії – в рази більші суми, ще й гірший контроль за їхнім використанням. Якщо в першому варіанті Шойгу вдалось взяти це під свій контроль і не пускати на великі потоки нікого стороннього, то в час активної фази боїв він втратив монополію.

Через провал армії Шойгу і Герасимов втратили довіру, що дозволило на перший план вийти Кадирову та Пригожину. І тут цікаво, що Шойгу завжди був медіа генералом та міністром. І програв він таким самим любителям створювати медійні історії без реальних здобутків. ТікТок війська Кадирова вже давно стали мемом. Та й Пригожин любить знімати фільми та репортажі про перемоги, яких насправді немає.

Зараз Пригожин вирішив показати Путіну та російському суспільству, як він не тільки б’ється за Бахмут, а й дбає про оборону окупованих територій. Тобто будує оборонну лінію. Те, що наразі його лінія має протяжність тільки 1600 метрів, що піраміди, з яких вона складається, не вкопані в землю, легкі і швидко демонтуються - для росіян не так важливо важливо.

Також він повністю ігнорує російські війська та командування, що зараз діють на півночі Луганщини. Їхній провал Пригожин використає, щоб показати, що російські генерали тупі (хоч це і правда, але є таємницею для росіян).

Вся його діяльність зараз це боротьба за збільшення впливу на бойові дії та російську політику. Пригожин вже почав реалізовувати свої плани, активізувавши боротьбу зі своїм давнім ворогом/конкурентом - мером Санкт-Петербурга. Він провів ряд інформаційних кампаній, щоб прибрати з публічного поля генерала Лапіна, який був одним із найвпливовіших. А ще «вагнерівці» отримали додаткові літаки, ще більше артилерії та свою ППО. Тепер це повноцінна армія.

Така боротьба нам тільки на руку. Головне щоб від цього гинуло менше українців та захисників.

Останні новини